تحصیل در اتریش – مقطع دکترا

تحصیل در اتریش – مقطع دکترا

تحصیل در اتریش – مقطع دکترا موسسه حقوقی سفیران نسل نو ایرانیان برای عزیزانی علاقه مند به تحصیل در این رشته هستند این امکان را فراهم اورده که در این رشته ادامه تحصیل دهند .در این رشته تحصیل به زبان المانی می باشد و نیاز هست که فرد متقاضی به زبان المانی تسلط داشته باشد . برای ورود به مقطع دکترا نیاز هست به اینکه ابتدا یک دوره ی مستر گذرانده شود و پس از ان وارد مقطع دکترا می شوید. متقاضی در مقطع دکترا بورسیه شده و به فرد فاند تعلق می گیرد.موزه تاریخ هنر یا هنر های زیبا در مسیرRingstraßeدر وین در اتریش ، داخل کاخی با گنبد هشت ضلعی قرار دارد. این موزه یکی از برترین موزه های هنرهای تزئینی یا هنر های زیبا در جهان است. این موزه در سال 1891 همزمان با موزهNaturhistorischesتوسط امپراتور فرانتس ژوزف من از اتریش – مجارستان بنا شد ه و شروع به کار کرد ه است. هر دو موزه تاریخ هنرkunsthistorischesو تاریخ طبیعی Naturhistorischesاز لحاظ شکل ساختاری شبیه هم هستند و طراحی هر دوی آن توسط Gottfried Semper و Karl Freiherr von Hasenauerانجام گرفته است.

تحصیل در اتریش - مقطع دکترا
study in austria

 

، اتریش جزو چند کشور برتر دنیا از لحاظ زندگی ، کیفیت تحصیل ،سرمایه گذاری و اقامت شناخته شده است و همین امر سبب شده که هر ساله متقاضیان زیادی اقدام به مهاجرت تحصیلی به این کشور کنند.هزینه ی زندگی دراتریش به مکان زندگی و موقیت فرد بستگی دارد.

 

موسسه ی حقوقی سفیران نسل نو ایرانیان با بیش از پنج سال شابقه ی درخشان در زمینه حقوق داخلی،حقوق بین الملل و مهاجرت راه ورود به اروپا را برای شما عزیزان در معض اخلاص گذاشته است.شما عزیزان می توانید برای راهنمایی بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

تحصیل در بلژیک

تحصیل سوئد

دوره های زبان انگلیسی در سوئد

ادامه تحصیل رایگان در نروژ

تماس با موسسه حقوقی سفیران نسل نو ایرانیان

دفتر تهران:                 02144067958

همراه 1 :                     09120143681

همراه 2 :                     09120143682

همراه 3 :                    09120143560

این مطلب را نیز ببینید

تحصیل در اتریش - اتریش

تحصیل در اتریش – اتریش

تحصیل در اتریش – اتریش تحصیل در اتریش – اتریش برای شما عزیزان علاقه مند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *