تحصیل در فرانسه

تحصیل در فرانسه

در این قسمت به بررسی نکات مهمی در مورد تحصیل در فرانسه می پردازیم تا علاقه مندان به تحصیل در خارج را با گزینه ای کاملا جدید و بی نظیر آشنا نماییم . فرانسه یکی از کشورهایی است که بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی را به خود جذب کرده است . در این قسمت به دلایل این مهم دست خواهید یافت … شاید با مطالعه این بخش شما نیز علاقه مند به تحصیل در فرانسه شوید . عواملی مانند کوه های بسیار با شکوه و زیبا ، معماری حیرت انگیز ، طبیعت فوق العاده و عوامل بسیار دیگری ، فرانسه را به اصلی ترین مقصد گردشگری جهان تبدیل کرده است . دلایل تحصیل در فرانسه بسیار بی شمار است و ما در این قسمت به بررسی این مهم می پردازیم .

تحصیل در فرانسه
STUDY IN FRANCE

شاید شما نیز مانند بسیاری از مردم تعاریف بسیار زیادی از تاریخ و هنر غنی فرانسه شنیده باشید . آری این در واقع مردم و فضای فرانسه هست که بزرگانی در زمینه های مختلف   پرورش داده است . متفکرانی چون رنه دکارت و پائول سارت ، نویسندگانب چون مارسل پراست و آلبرت کاموس ، فیلم سازانی مثل گودارد و رنیور و هنرمندانی مثل کلاد موند و پائول جناد همگی تربیت یافته سیستم آموزشی فرانسه بوده اند . شما دوستانی که علاقه به تحصیل در فرانسه دارید باید اطلاعات بیشتری در مورد دانشگاه های فرانسه و سیستم آمورشی فرانسه داشته باشید که در قسمت های بعدی به این مسایل خواهیم پرداخت .

تحصیل در فرانسه
Study in France
تحصیل در فرانسه
STUDY IN FRANCE FOR FREE
  1. از جمله دلایل تحصیل در فرانسه یکی این است که شما قادر به تحصیل رایگان در فرانسه خواهید بود . این درحالی است که تقریبا تمامی کشورهای جهان از دانشجویان آسیایی هزینه های بسیار زیادی برای ادامه تحصیل دریافت می نمایند . نکته قابل ذکر است در حال حاضر از بین تمامی کشورهای جهان تنها تحصیل رایگان در نروژ و تحصیل رایگان در فرانسه امکان پذیر است .
  2. از دیگر دلایل تحصیل در فرانسه این است که برخلاف تصور بسیاری از شما دوستان ، تحصیل در فرانسه فقط تا مقطع کارشناسی به زبان فرانسوی بوده و در مقاطع ارشد و دکتری امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد . بنابراین تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی نیز توسط ما به راحتی ممکن است .
  3. با تحصیل در فرانسه شما قادر خواهید بود در عرض 3 سال موفق به اخذ مدرک کارشناسی و در عرض 1 سال موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد و در عرض 3 سال موفق به اخذ مدرک دکتری شوید .
  4. با تحصیل در فرانسه اجازه کار 20 ساعت در هفته را داشته و البته در شهرهای دانشجویی سیستم به نحوی طراحی شده است که دانشجویان قادر به فعالیت های مختلف برای درامد زایی باشند .
  5. از دیگر دلایل تحصیل در فرانسه این است که تحصیل دکتری در فرانسه شرایط بسیار خوبی داشته و ویزای دانشجویان از نوع ویزای کاری می باشد نه ویزای دانشجویی . این بدان معناست که شما قادر به کار بیرون از محیط دانشگاه در فرانسه می باشید . این درحالی است که مقطع دکتری در فرانسه کار حساب شده و دانشجویان دکتری در فرانسه بسته به پروژه خود ماهیانه از 1400 تا 2800 یورو حقوق دریافت می نمایند .
تحصیل در فرانسه
STUDY PhD IN FRANCE

6 . شما دوستان با اخذ پذیرش دکتری از فرانسه و اتمام سال اول و دوم دکتری خود قادر خواهید بود درخواست پاسپورت فرانسه را نمایید . دلیل این مساله آن است که در فرانسه بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی تنها با پرداخت مالیات برای مدت دو سال قادر به اخذ اقامت فرانسه خواهید بود . از آنجایی که دکتری نیز شغل محسوب شده و منجر به پرداخت حقوق بعد از کسر مالیات می شود ، شما بعد از اتمام سال دوم دکتری در فرانسه قادر خواهید بود تقاضای پاسپورت فرانسه نمایید .

تحصیل در فرانسه
STUDY IN FRANCE FOR IRANIANS

دوستان همانطور که میبینید موسسه حقوقی سفیران ایرانیان ، معتبر ترین موسسه حقوقی کشور در زمینه اعزام دانشجو و سرمایه گذاری در خارج از کشور بوده و قادر است برترین خدمات را این زمینه بهش ما عزیزان ارایه دهد .

تحصیل رایگان در فرانسه ، تحصیل رایگان در نروژ ، تحصیل در سوئد ، دوره های زبان انگلیسی در سوئد ، تحصیل در امریکا ، تحصیل در انگلستان ، مهاجرت به کانادا ، تحصیل در اروپا و بسیاری خدمات دیگر را موسسه حقوقی سفیران ایرانیان تجربه کنید .

این مطلب را نیز ببینید

images

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018 علاقه مندان به تحصیل در سوئد و هم چنین مهاجرت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *