دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

علاقه مندان به تحصیل در سوئد و هم چنین مهاجرت به قاره اروپا و حامیان همیشگی موسسه موسسه حقوقی سفیران ایرانیان باید بدانید ما با تجربه فراوان در زمینه مهاجرت و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور راه حلی را برای شما به ارمغان آورده ایم  که  ویزای شینگن را برای شما و تمامی اعضای خانواده تان اخذ خواهد شد .  دوره های زبان انگلیسی در سوئد در واقع این امکان را برای شما فراهم می آورند که پیش از ورود به رشته مورد نظر خود در دانشگاه های اروپا بتوانید سطح زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید . در حال حاضر نزدیک ترین زمانی که میتوانید برای این دوره های اقدام نمایید پاییز 2017 یعنی شهریور 96 می باشد . دوره های زبان انگلیسی در سوئد پاییز 2017 برای شما مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت .   امکان اخذ بورسیه برای مقطع ارشد از دانشگاه های سوئد بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی نیز از دیگر مزایای این دوره ها می باشد که البته برای کسانی که علاقه مند به ادامه تجصیل می باشند بسیار مناسب و مفید خواهد بود . دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018 را از ما بخواهید .

دوره های زبان انگلیسی در سوئد پاییز 2017
ENGLISH COURSES IN SWEDEN

خواهشمند است توجه داشته باشید “

images

 

به دلیل بد قولی و بد عهدی برخی موسساتی که حتی مجوز وزارت علوم را نیز دارا هستند و نگرانی شما هموطنان عزیز از عدم انجام شدن پرونده تان ، به دستور مدیریت موسسه حقوقی سفیران ایرانیان ، تمامی خدمات ما به صورت کاملا تضمینی می باشد . به این ترتیب پیش از اخذ ویزای شما از سفارت هیچ گونه هزینه ای بابت حق الوکاله از شما دریافت نخواهد شد .
تمامی هزینه ها بعد از اخذ ویزای دانشجویی شما و خانواده تان و اطمینان شما از انجام شدن پرونده تان به صورت کامل دریافت خواهد شد .در مقالات قبلی سعی شد تا جای ممکن مزایای این دوره های زبان انگلیسی در سوئد بیان شود . در این مقاله نیز بار دیگر تلاش داریم به بیان تنها برخی از این مزایا بپردازیم.

 

 1. اخذ ویزای شینگن مولتی برای دانشجو(( منظور از مولتی آن نوع ویزا می باشد که شما را قادر می سازد به هر تعداد که تمایل دارید به حوزه شینگن ورود و خروج داشته باشید ))

 

 1. اخذ ویزای همراه برای همسر دانشجو و فرزندان زیر 18 سال وی به صورت همزمان . بدین معنا که با اخذ پذیرش از دوره های زبان انگلیسی در سوئد ، ما برای تک تک اعضای خانواده شما نیز ویزا اخذ خواهیم کرد . بدین ترتیب شما میتوانید به اتفاق خانواده تان برای تحصیل یا مهاجرت به سوئد عزیمت فرمایید .

 

 1. اخذ بیمه سلامت برای دانشجوو همراهان وی . به این ترتیب می توانید از بابت هزینه های بهداشت و درمان در سوئد که کم هم نیست مطمئن بوده و با خیال آسوده مهاجرت نمایید .

 

 1. امکان کار برای دانشجو به صورت نیمه وقت برای دانشجو . توجه فرمایید دانشجو می تواند با اخذ پذیرش از دوره های زبان انگلیسی در سوئد پاییز 2017 به صورت پاره وقت یعنی هر هفته 20 ساعت به اشتغال در سوئد بپردازد .
 2. امکان تحصیل رایگان برای همسر دانشجو در دانشگاه
 3. رایگان بودن تمامی هزینه های تحصیل و تفریح برای فرزندان دانشجو
 4. امکاناخذ بورسیه برای مقطع ارشد از دانشگاه های سوئد بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی
 5. امکان بهره مندی از دوره های زبان سوئدی به صورت رایگان برای دانشجو و همراهان

 

دوستان اینها تنها برخی از مزایای این دوره های زبان انگلیسی در سوئد می باشد . توجه داشته باشید ما از  شما عزیزان دعوت می نماییم پس از مشاوره با دیگر موسسات از جمله موسسات اعزام دانشجو با وکلای ما درموسسه حقوقی سفیران ایرانیان به مشاوره بپردازید تا سطح اطلاعات و آگاهی وکلای ما برای شما مشهود  گردد .

دوره های زبان انگلیسی در سوئد پاییز 2017
STUDY ENGLISH IN SWEDEN

وکلای ما اغلب در دانشگاه های سوئد و امریکا تحصیل کرده اند و خود با تمامی شرایط زندگی ، تحصیل ، سرمایه  گذاری و کار در سوئد آشنایی کامل دارند و اطلاعات خود را صادقانه در اختیار شما متقاضیان خواهند گذاشت . از طرف دیگر موسسه حقوقی سفیران ایرانیان دارای یک شعبه حقوقی با وکلای زبده در شهر گوتنبرگ سوئد بوده و بدین ترتیب شما عزیزان را بعد از اعزام در سوئد نیز حمایت کرده و قادر است در زمینه یافتن شغل مناسب ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و …  با شما وارد قرارداد شود .

توجه : به دلیل بد قولی و بد عهدی برخی موسساتی که حتی مجوز وزارت علوم را نیز دارا هستند و نگرانی شما هموطنان عزیز از عدم انجام شدن پرونده تان ، به دستور مدیریت موسسه حقوقی سفیران ایرانیان ، تمامی خدمات ما به صورت کاملا تضمینی می باشد . به این ترتیب پیش از اخذ ویزای شما از سفارت هیچ گونه هزینه ای بابت حق الوکاله از شما دریافت نخواهد شد . 
تمامی هزینه ها بعد از اخذ ویزای دانشجویی شما و خانواده تان و اطمینان شما از انجام شدن پرونده تان به صورت کامل دریافت خواهد شد .

دوستان همچنین توجه نمایید برای اخذ پذیرش از دوره زبان انگلیسی در سوئد قطعا نیاز به برخی مدارک دارید .موسسه حقوقی سفیران ایرانیان قادر است است بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی برای شما عزیزان پذیرش  اخذ نماید . بنابراین به ارائه مدارک زیر نیاز است .

unnamed

 1. شناسنامه تمامی اعضای خانواده به همراه ترجمه رسمی تمامی صفحات شناسنامه
 2. پاسپورت تمامی اعضای خانواده
 3. ارایه ریز نمرات و گواهی دبپلم و پیش دانشگاهی
 4. ارایه ریزنمرات و دانشنامه کاردانی ، کارشناسی و ارشد
 5. مدرک زبان انگلیسی در صورت وجود

images

خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با وکلای ما تماس بگیرید . دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018 را از ما بخواهید .


موسسه حقوقی سفیران ایرانیان معتبرترین موسسه در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی ، امریکایی و استرالیا ، اخذ پذیرش و بورسیه از برترین دانشگاه های جهان ، سرمایه گذاری و همچنین ثبت شرکت در کشورهای مختلف اروپا و امریکا . دوره های زبان انگلیسی در سوئد پاییز 2017 خدمت منحصر به فرد معتبرترین موسسه حقوقی مهاجرتی ایران

دوره زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

دوره زبان انگلیسی در سوئد ژانویه 2018

دوره زبان انگلیسی در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان

دوره زبان انگلیسی در سوئد به صورت تضمینی

تحصیل در سوئد

تحصیل در اروپا

این مطلب را نیز ببینید

دوره زبان انگلیسی - کشور سوئد

دوره زبان انگلیسی – کشور سوئد

دوره زبان انگلیسی – کشور سوئد دوره زبان انگلیسی – کشور سوئد باید گفت با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *