مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

علاقه مندان به مهاجرت و زندگی در کشور زیبای استرالیا توجه داشته باشید که دولت این کشور راه های بسیار زیادی برای شما عزیزان تعریف کرده است . یکی از این راه ها مهاجرت از نیروی کار متخصص است . مهاجرت به استرالیا که رویای بسیاری از شما می باشد از این طریق میسر شده است . موسسه حقوقی سفیران ایرانیان قدرتمند ترین موسسه حقوقی در جمهوری اسلامی ایران میباشد که در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور و هم چنین اخذ اقامت دائم کشورهای مختلف اقدام می کند .  در این قسمت به ارائه طرق مهاجرت به استرالیا می پردازیم. شما عزیزان خود میتوانید با مطالعه این مطالب ، گزینه و روش مناسب برای مهاجرت خود را انتخاب کرده و برای انجام امور خود و پیگیری امورتان به ما مراجعه بفرمایید .

*لازم به ذکر است در شرایطی که می شود به صورت کاملا قانونی و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران مهاجرت کرد ، اقدام از طرق غیر قانونی و به خطر انداختن جان خود و خانواده خود بسیار غیر معقول می باشد . این امر باعث می شود علاوه بر آسیب های روحی و جسمی در مسیر ، مجبور به زندکی در کمپهای پناهجویان کشورهای دیگر شوید . همانطور که خود میدانید شرایط این کمپ ها اسف ناک بوده و خطرات و تهدیدان بسیاری ساکنین آنها تهدید می کند.

مهاجرت به استرالیا
IMMIGRATION TO AUSTRALIA

*در واقع شما در صورتی که بتوانید کارهای خود را کاملا قانونی و صحیح پیش برید ، قوانین کشور عزیزمان شما را محدود نمی کنند و شما با ارائه ویزا یا کارت اقامت هر کشوری میتوانید از طریق فرودگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران  پرواز کرده و به آن کشور بروید .

و اینک طرق مهاجرت قانونی به استرالیا

سیستم نیروی کار متخصص استرالیا ،  دولت این کشور را در مدیریت برنامه های مهاجرت نیروی کار متخصص یاری می کند. این سیستم  مبتنی بر نیازهای اقتصادی استرالیا طراحی شده است و تعداد مهاجران و همچنین فرآیند ورود متقاضیان به خاک استرالیا را تنظیم می کند. بدین ترتیب زمان لازم برای اخذ ویزا کاهش می یابد. این سیستم حتی در تشخیص کمبود نیروی کار در ایالت های مختلف کمک می کند، و تاثیر بسیار زیادی در حل مشکلات کارفرمایان منطقه ای در زمینه کمبود نیروهای تخصصی دارد.

مهاجرت به استرالیا
come to Australia

توجه داشته باشید که نیروی کار متخصص در امور فنی یا بازرگانی و علاقه مند به مهاجرت و زندگی در کشورهای دیگر می توانند با کمک موسسه ما به راحتی و با استفاده از  سیستم نیروی کار متخصص استرالیا ویزای کار این کشور را دریافت کنند. البته میزان اشتیاق افراد برای دریافت ویزای کار بسیار تاثیرگذار بوده و در پذیرفته شددن ایشان نقش برجسته ای دارد.

متقاضیان باید اطلاعات مربوط به خود را با توجه به نوع ویزا به ترتیب زیر ارائه نمایند :

 • اطلاعات شخصی
 • مشاغل ویژه مورد نیاز
 • جزییات مربوط به ارزیابی شغلی
 • سوابق کاری
 • میزان تحصیلات
 • میزان مهارت در زبان انگلیسی
 • سوابق بازرگانی و سرمایه گذاری

در ادامه بحث مهاجرت به استرالیا کارفرمایان دولتی و ایالتی در استرالیا پس از دریافت اطلاعات متقاضیان ، آن ها را برای مشاغل مورد نیاز خود نامزد ویزای کاری می کنند. دولت استرالیا پس از بررسی وضعیت افراد نسبت به ارسال دعوت نامه برای ویزای کاری یا تحصیلی اقدام می کند.

تمامی متقاضیانی که علاقه مند به مهاجرت و زندگی در استرالیا هستند باید پیش از اقدام برای دریافت ویزا از کشور استرالیا دعوت نامه داشته باشند.

موسسه حقوقی

بدین ترتیب افرادی که بتوانند دولت استرالیا را قانع کنند که صلاحیت حضور در این کشور را دارند و این کار از طرق بسیاری میسر است . وکلا و مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران ایرانیان در این امر تخصص کافی داشته و به راحتی می توانند نظر کارفرمایان و دولت استرالیا را برای ارسال دعوت نامه برای شما جلب نمایند .

 

ما ترجیح میدهیم شما پس از مشاوره با موسسات دیگر به ما مراجعه فرمایید تا بتوانید سطح علم و تجربه وکلای ما را با مشاوران بسیاری از موسسات دیگر مقایسه کنید که اغلب آنها در رشته هایی مانند حسابداری تحصیل کرده و اصلا تخصصی در زمینه حقوق بین الملل ندارند .

 

بی شک موسسه حقوقی سفیران ایرانیان تصمیم نهایی شما خواهد بود.

 

for more information click here

این مطلب را نیز ببینید

images

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018 علاقه مندان به تحصیل در سوئد و هم چنین مهاجرت …

2 نظر

 1. سعید اسدزاده

  با سلام

  برای مهاجرت به استرالیا چه شرایطی لازم است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *