ویزای کاری موقت استرالیا

ویزای کاری موقت استرالیا

این نیز نوغ دیگری از انواع طرق مهاجرت به استرالیا است . در واقع ویزای کاری موقت استرالیا برای نیروهای کار متخصص امکان می دهد که برای کار در شغل مشخص شده ای به استرالیا سفر کنند و به مدت چهار سال از ویزای کاری و حمایت های کارفرمای خود برخوردار باشند.

Working-as-a-ched-in-Australia

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری موقت استرالیا

شما در صورتی می توانید این ویزا را دریافت نمایید که از سوی یک شرکت یا کارفرمای معتبر در استرالیا مورد حمایت قرار گیرید. همچنین شما باید توانایی ها و مهارت لازم برای انجام کار را دارا باشید. باید توجه داشته باشید که کارفرمایان استرالیایی زمانی مجاز به ارایه ویزا و به خدمت گرفتن نیروی کار متخصص هستند که شهروند و یا مقیم استرالیایی برای انجام کار مورد نظر وجود نداشته باشد. البته شما در این زمینه نباید نگران باشید چرا که وکلای موسسه حقوقی سفیران ایرانیان در این زمینه دارای تجربه و تخصص کافی بوده و میتوانند برای شما پیشنهاد کاری مناسبی بیابند .

در صورت اخذ این نوع ویزا شما می توانید به مدت چهار سال از این ویزا و پشتیبانی حامیان معتبر خود بهره مند باشید و برای گرفتن این نوع ویزا می توانید از داخل یا خارج از استرالیا اقدام نمایید. با ویزای کاری موقت در استرالیا می توانید به مدت چهار سال در استرالیا کار کنید ؛ خانواده خود را برای کار یا تحصیل به استرالیا ببرید ؛ و هر چند بار که بخواهید به داخل و خارج از استرالیا سفر کنید.

ویزای کاری موقت استرالیا

موسسه حقوقی

شما عزیزان باید توجه داشته باشید که برای انجام تمامی این مراحل به تجربه و تخصص کافی نیاز خواهید داشت. وکلا و مشاوران موسسه حقوقی سفیران ایرانیان در این زمینه تجربه بسیاری در اختیار داشته و تاکنون افراد زیادی را به صورت قانونی به استرالیا و دیگر کشورهای جهان اعزام کرده اند.

 

ما ترجیح میدهیم شما پس از مشاوره با موسسات دیگر به ما مراجعه فرمایید تا بتوانید سطح علم و تجربه وکلای ما را با مشاوران بسیاری از موسسات دیگر مقایسه کنید که اغلب آنها در رشته هایی مانند حسابداری تحصیل کرده و اصلا تخصصی در زمینه حقوق بین الملل ندارند .

for more information click here

این مطلب را نیز ببینید

images

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018 علاقه مندان به تحصیل در سوئد و هم چنین مهاجرت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *