ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد

عزیزان هم وطن در این قسمت مبحث ثبت شرکت در سوئد را تکمیل کرده و  به بررسی مسائلی چون انواع شرکت ها در سوئد و نحوه انتقال پول از ایران به سوئد و هم چنین نحوه انتقال پول از سوئد به ایران می پردازیم . شایان ذکر است برای تکمیل اطلاعات خود در مورد سرمایه گذاری در سوئد و ثبت شرکت در سوئد می بایست با مشاوران و وکلای ما در موسسه حقوقی بین المللی سفیران ایرانیان تماس بگیرید .

پیش از هر چیز توجه داشته باشید ثبت شرکت در سوئد به تنهایی اقامت این کشور را برای شما به همراه نخواهد داشت و شما علاقه مندان به زندگی در سوئد باید پروسه ای را به طور کامل از ابتدا تا انتها انجام دهید تا موفق به اخذ ویزای کاری سوئد شوید . در این قسمت به شرح نحوه دریافت ویزای تجاری در کشور سوئد می پردازیم .

ingvar-kamprad

ثبت شرکت در سوئد
Establish a company in Sweden

شرایط لازم برای دریافت ویزای تجاری کشور سوئد

شما بریا این منظور باید حداقل 50 درصد سهام یک شرکت را به نام خود داشته باشید .  البته مستندا باید نشان دهید که مسئول امور شرکت شما هستید و بدین ترتیب می بایست در خاک سوئد حضور داشته باشید . شرکت ثبت شده شما در سوئد باید توان سود دهی داشته و بتواند در دو سال اول بتواند تامین کننده هزینه های شما و اعضای خانواده تان در صورت الحاق باشد . (( توجه داشته باشید تمامی این امور و برنامه ریزی ها توسط وکلای ایرانی و سوئدی ما انجام میذیرد و شما هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت . )) یکی دیگر از شرایط ثبت شرکت در سوئد این است که شما اثبات نمایید در زمینه فعالیت شرکت خود تجربه داشته و توان اداره چنین اموری را دارید .  اطلاع از زبان انگلیسی و یا سوئدی برای سرمایه گذاری در سوئد لازم بوده و  برای ایجاد ارتباط با دیگران باید یکی از این دو زبان را بدانید  . البته ارائه مدرک زبان برای این امر ضروری نبوده و تنها تسلط نسبی به مکالمه کافی می باشد .

شرایط لازم برای دریافت ویزای تجاری کشور سوئد
SWEDISH WORK VISA

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت

اگر دارای ایده ای نوین در زمینه هایی که کشور سوئد بدان نیاز دارد هستید می توانید با کمک وکلای موسسه حقوقی سفیران ایرانیان در سوئد ایده خود را ثبت نموده و با جذب سرمایه گذاران سوئدی به ثبت شرکت بپردازید .   این امر نیازمند آن است که ابتدا ایده شما در سوئد ثبت حقوقی شود . ثبت ایده تجاری در سوئد  نیز در تخصص ما بوده و شما میتوانید برای این امر از وکلای ما کمک بگیرید  .  بعد از این امر باید طی جلساتی با سرمایه گذاران سوئدی بتوانید آنها را توجیه نموده و به همراه آنها و با کمک ما مجوز های لازم را دریافت کنید .

سرمایه گذاری در سوئد از طریق ثبت شرکت
Establishing a business in Sweden

11

انواع شرکت ها در سوئد

ثبت و یا خرید شرکت در سوئد بر اساس ویزایی به نام ویزای (EgetForetag)  انجام می شود . نکته مهم در مورد ویزا کاری سوئد از این طریق این است که در صورتی که تصمیم دارید بیش از 3 ماه در خاک سوئد حضور داشته باشید بایستی نه برای ویزا بلکه برای اقامت سوئد فرمایید .  انواع شرکت ها در سوئد عبارتند از شرکت سهامی عامAB BUBL ، شرکت سهامی خاص AB  ، شرکت با مسئولیت محدود   KB و …  که ثبت هریک دارای شرایط و ضوابط بسیار خاصی می باشد . وکلای ما در موسسه حقوقی سفیران ایرانیان متخصص ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور می باشند .

انواع شرکت ها در سوئد
TYPES OF COMPANIES IN SWEDEN

شرکت سهامی عام در سوئد

از بارزترین ویزگی های شرکت های سهامی عام در سوئد می توان به مواردی از این قبیل اشاره کرد که برای ثبت شرکت سهامی عام در سوئد حداقل سرمایه معادل 500.000 کرون معادل پنجاه و سه هزار یورو نیاز است .  برای ثبت این نوع شرکت در سوئد باید گروه مدیریتی حداقل شامل 3 نفر معرفی گردد . در ثبت این نوع شرکت سوئدی باید دانست مدیر عامل و حداقل 50 درصد از سهامداران باید ملیت اتحادیه اروپا باشند .  ثبت شرکت سهامی عام در سوئد عملا برای ایرانیانی که فاقد اقامت سوئد هستند عملا غیر ممکن است .

 

شرکت سهامی خاص در سوئد

مهمترین مساله در مرود شرکت سهامی خاص در سوئد این است که برای ثبت آن باید سرمایه حداقل معادل 50.000 کرون یعنی پنج هزار و سیصد یورو داشته باشید . از نظر تعداد سهامداران نیز وجود یک سهامدار کافی است . این نوع شرکت در سوئد ضوابط و شرایط تاسیس پیچیده ای ندارد و شما ایرانیان عزیز نیز میتوانید با سپردن کار خود به وکلای ایرانی و سوئدی موسسه حقوقی بین المللی سفیران ایرانیان از داشتن این نوع شرکت در سوئد یهره مند شوید . توجه داشته باشید که سهامدار و مدیر شرکت سهامی  خاص در سوئد می تواند یک نفر باشد . برای ثبت شرکت در سوئد از این نوع نیازی ندارید در خاک سوئد حضور داشته باشید بلکه با ارائه یک وکالت نامه معتبر به موسسه حقوقی سفیران ایرانیان این امر از طریق وکلای زبده ما در سوئد انجام می شود .

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید شرکت

از آنجایی که جمعیت سوئد پیر بوده  و صاحبان بسیاری از شرکت های کوچک ولی سودده  پا به سن گذاشته اند ، علاقه به فروش این شرکت ها از طرف صاحبانشان افزایش یافته است . در واقع این سرمایه داران دیگر ترجیح می دهند خود را بازنشسته کرده و سعی دارند باقی زندگی خود را به تفریح بگذرانند . شما عزیزان با راهنمایی وکلای ایرانی و وکلای سوئدی ما در موسسه حقوقی سفیران ایرانیان قادر خواهید بود این شرکت های سوئدی را خریداری نموده و بدین ترتیب اقامت کاری سوئد را دریافت نمایید . البته در صورتی که از تخصص خوبی در زمینه فعالیت هر یک از این شرکت ها برخوردار هستید این افراد حاضر خواهند بود درصدی از سهام شرکت خود را به ما فروخته و از اطلاعات و قدرت مدیریت شما بهره مند گردند.

سرمایه گذاری در سوئد از طریق خرید شرکت
INVESTING IN SWEDEN BY ESTABLISHING A COMPANY

شما عزیزان با کمک موسسه حقوقی سفیران که معتبر ترین موسسه حقوقی در ایران می باشد می توانید از پیشرفت سریع امورتان مطمئن بوده و تمامی نگرانی ها را از خود دور کنید .

ما شما عزیزان را دعوت می نماییم ابتدا به موسسات دیگر مراجعه نموده و بعد به ما مراجعه فرمایید  تا قادر به مقایسه قدرت وکلای ما در این زمینه و میزان صداقت ایشان باشید .

 

علاوه بر همه این مسائل شما دوستان در صورتی که ترجیح میدهید خود در سوئد بوده و شخصا شاهد پیشرفت امور خود باشید می توانید با کمک موسسه حقوقی سفیران ایرانیان پیش از آغاز امور ثبت شرکت در سوئد  به این کشور رفته و بعد از ساکن شدن در آنجا کارهای خود را به کمک وکلای ما آغاز نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در سوئد ،  مهاجرت به سوئد ، مهاجرت به سوئد از طریق ساخت ویلا ، خرید ویلا در سوئد ، خرید مسکن در سوئد ، خرید آپارتمان در سوئد ، ویلا سازی در سوئد ، تحصیل در سوئد ، دوره های زبان انگلیسی در سوئد  تحصیل در اروپا روی لینک های مربوطه کلیک فرمایید .

این مطلب را نیز ببینید

images

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018

دوره های زبان انگلیسی در سوئد بهار 2018 علاقه مندان به تحصیل در سوئد و هم چنین مهاجرت …

یک نظر

  1. کیانوش عزیری

    چگونگی ثبت شرکت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *